Emocje po Festiwalu Teatrów Wiejskich już opadły, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka zdjęć, aby choć we wspomnieniach powrócić do niezapomnianej atmosfery tych dwóch wyjątkowych dni.

Zaaranżowana na naszej scenie wiejska chata zmieniała swój wystrój a w jej czterech ścianach toczyły się różne historie. Prezentowali się na niej młodzi i starsi. Były śpiewy, taniec, tradycyjne obrzędy, wciągające historie i przede wszystkim dużo uśmiechu.

GALERIA I

GALERIA II 

Gratulacje dla laureatów i wszystkich uczestników!

Na zdjęciach możecie zobaczyć nie tylko naszych wspaniałych artystów i laureatów, ale i znamienitych gości, jurorów, cudowną publiczność oraz pozostałe osoby, bez których ten Festiwal by się nie odbył – pracowników i wolontariuszy GOKiS oraz wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia. Dla wszystkich serdeczne podziękowania.

Podziękowania: Wszystkim Zespołom za udział, Widowni za gorące przyjęcie, Jurorom: Zofii Skwarło, Stanisławowi Migaczowi oraz Jerzemu Hojdzie.

Serdeczne podziękowania za pomoc dla: KGW Wiśniowa i Węglówka, wolontariuszy: Arka, Emili, Kasi, Ani, Kingi, Marcina oraz członków Zespołu Banda Burek.

Podziękowania dla sponsorów (licząc na dalszą współpracę!): firmom Marrfarb oraz Roletex, Stanisławowi Bisztydze za zasponsorowanie nagród w konkursie RECENZJA SPEKTAKLU.

Współuczestnikom doli i prowadzącym oraz mediom: Gminie Wiśniowa, Bibliotece Wiśniowa, Pracownikom GOKiS, Jackowi Rogowi, Karinie Kiczek, ITV, Dziennikowi Polskiemu, miesięcznikowi Sedno, TVP Kraków, Małopolskiemu Centrum Kultury SOKÓŁ.

Dziękujemy!

Zmniejsz/powiększ litery
Kontrast