5 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wiśniowej odbyły się mikołajki zorganizowane przez pracowników Domu Kultury. W wydarzeniu wzięło udział około 80 dzieci wraz z rodzicami i dziadkami.

Mikołajki rozpoczęła grupa teatralna z Gimnazjum w Wiśniowej, której opiekunem jest P. Marzena Tomera. Po krótkim występie św. Mikołaj obdarował każde dziecko słodyczami. Największą uwagę i radość dzieci wywołała dmuchana zjeżdżalnie do których ustawiały się kolejki na długość całej cali Domu Kultury! Powodzeniem cieszyły się również zwierzątka i miecze z balonów, a także pierniczki, które każde dziecko indywidualnie dekorowało lukrem i ozdobami świątecznymi. Uśmiechy na twarzy dzieci nie znikały ani na sekundę. W trakcie zabawy rodzice mogli wypić gorąca herbatę, kawę oraz porozmawiać ze znajomymi. Dwu godzinne zabawy zakończył pokaz baniek mydlanych, które szybowały po całej Sali a zabawę umilał zespół Muzyczny NIEZNANI, którym serdecznie dziękujemy. Dodatkowo na dzieci czekał kącik plastyczny, przy którym pod opieką instruktorki Moniki Kowal lepiono figurki z gliny. Dużą sympatią cieszyły się również zajęcia „teatr i ruch” pod opieką instruktorki Renaty Wrochna. Cieszymy się ,że zainteresowanie było tak duże. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i mamy cichą nadzieję ,że dzieci wróciły do domów zadowolone i pełne wrażeń.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie zabawy Mikołajkowej tj. wolontariuszom- Adrianie i Arkowi , animatorom-Kasi i Natalii, instruktorom Monice i Renacie , grupie Teatralnej z Gimnazjum w Wiśniowej i Pani Marzenie, zespołowi „NIEZNANI” oraz pracownikom GOKiS – Pani Agnieszce, Basi, Asi, Ani i Damianowi. Cieszymy się tak licznym zainteresowaniem, mamy nadzieję, że miło spędziliście z nami czas. 

Zmniejsz/powiększ litery
Kontrast