W dniach 18-19.11  oraz 25-26.11.2017r. w Hali Sportowej w Wiśniowej rozegrany został VI Turniej Charytatywny „Zagraj z nami dla Łukaszka”  pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Wiśniowa, dla pięciu kategorii: młodzik, orlik, żak, służby mundurowe i open. Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej oraz Stowarzyszenie Hospicyjne „Bądźmy Razem”.

W turnieju wzięło udział 45 zespołów.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

– młodzik: DOBRZANKA DOBRA

– orlik: SOKÓŁ SŁOPNICE

– żak: GRODZISKO RACIECHOWICE

– służby mundurowe: SAMORZĄDOWCY I PRZYJACIELE

– open: FIRMA BUDOWLANA WOJTAS I

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom a także dziękujemy uczestnikom za udział w turnieju!

Dzięki datkom przekazanym do puszek, wpisowemu od zespołów, licytacji sportowych gadżetów oraz loterii fantowej organizatorom turnieju udało się zebrać kwotę:

20 559,00 ZŁ

Na koniec pragniemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom którzy wsparli imprezę finansowo lub rzeczowo!

Dziękujemy! 🙂

 

GALERIA ZDJĘĆ 

 

Poniżej prezentujemy wyniki i klasyfikację w poszczególnych kategoriach:

KAT. MŁODZIK

MECZ: WYNIK
8:00 – LUBOMIR WIŚNIOWA II DOBRZANKA DOBRA 0:12
8:20 –  LUBOMIR WIŚNIOWA I RABA DOBCZYCE 0:2
8:40 – DALIN MYŚLENICE GRODZISKO RACIECHOWICE 1:0
9:00 – LUBOMIR WIŚNIOWA I LUBOMIR WIŚNIOWA II 5:2
9:20 – DOBRZANKA DOBRA GRODZISKO RACIECHOWICE 4:0
9:40 – RABA DOBCZYCE DALIN MYŚLENICE 3:3
10:00 – DOBRZANKA DOBRA LUBOMIR WIŚNIOWA I 6:0
10:20 – DALIN MYŚLENICE LUBOMIR WIŚNIOWA II 6:0
10:40 – RABA DOBCZYCE GRODZISKO RACIECHOWICE 3:2
11:00 – DALIN MYŚLENICE LUBOMIR WIŚNIOWA I 4:2
11:20 – RABA DOBCZYCE DOBRZANKA DOBRA 0:1
11:40 – LUBOMIR WIŚNIOWA II GRODZISKO RACIECHOWICE 1:5
12:00 – DOBRZANKA DOBRA DALIN MYŚLENICE 1:0
12:20 – LUBOMIR WIŚNIOWA II RABA DOBCZYCE 0:8
12:40 – GRODZISKO RACIECHOWICE LUBOMIR WIŚNIOWA I 0:4

 

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – Dobrzanka Dobra

II miejsce – Raba Dobczyce

III miejsce – Dalin Myślenice

IV miejsce – Lubomir Wiśniowa I

————————————————————————————————————

KAT. ORLIK

GRUPA A:

  1. LUBOMIR WIŚNIOWA I
  2. ORKAN SZCZYRZYC II
  3. ORKAN NIEDŹWIEDŹ I
  4. SOKÓŁ SŁOPNICE
  5. AF OCHOJNO

GRUPA B:

  1. LUBOMIR WIŚNIOWA II
  2. ORKAN SZCZYRZYC I
  3. ORKAN NIEDŹWIEDŹ II
  4. GÓRNIK WIELICZKA
L.P. MECZ GODZINA WYNIK
1. SOKÓŁ SŁOPNICE – AF OCHOJNO 14:00 3:0
2. ORKAN SZCZYRZYC II – ORKAN NIEDŻWIEDŹ I 14:15 4:1
3. SOKÓŁ SŁOPNICE – LUBOMIR WIŚNIOWA I 14:30 4:1
4. ORKAN NIEDŹWIEDŹ I – AF OCHOJNO 14:45 3:4
5. LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORKAN SZCZYRZYC II 15:00 6:1
6. LUBOMIR WIŚNIOWA II – ORKAN SZCZYRZYC I 15:15 0:6
7. ORKAN NIEDŹWIEDŹ I – SOKÓŁ SŁOPNICE 15:30 0:8
8. ORKAN NIEDŹWIEDŹ II – GÓRNIK WIELICZKA 15:45 7:0
9. AF OCHOJNO – ORKAN SZCZYRZYC II 16:00 2:0
10. ORKAN NIEDŹWIEDŹ II – LUBOMIR WIŚNIOWA II 16:15 5:0
11. ORKAN NIEDŹWIEDŹ I – LUBOMIR WIŚNIOWA I 16:30 3:6
12. ORKAN SZCZYRZYC I – GÓRNIK WIELICZKA 16:45 6:0
13. AF OCHOJNO – LUBOMIR WIŚNIOWA I 17:00 3:2
14. GÓRNIK WIELICZKA – LUBOMIR WIŚNIOWA II 17:15 3:1
15. ORKAN SZCZYRZYC II – SOKÓŁ SŁOPNICE 17:30 0:6
16. ORKAN SZCZYRZYC I – ORKAN NIEDŹWIEDŹ II 17:45 3:4

 

 

18:00 – I PÓŁFINAŁ: SOKÓŁ SŁOPNICE – ORKAN SZCZYRZYC I – 3:0

18:15 – II PÓŁFINAŁ: ORKAN NIEDŹWIEDŹ II – AF OCHOJNO – 2:3

18:30 – MECZ O III MIEJSCE: ORKAN SZCZYRZYC I – ORKAN NIEDŹWIEDŹ II – 3:3 (K-0:2)

18:45 – FINAŁ: SOKÓŁ SŁOPNICE – AF OCHOJNO – 5:1

 

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – SOKÓŁ SŁOPNICE

II miejsce – AF OCHOJNO

III miejsce – ORKAN NIEDŹWIEDŹ II

IV miejsce – ORKAN SZCZYRZYC I

————————————————————————————————————

KAT. ŻAK

GRUPA A:

  1. LUBOMIR WIŚNIOWA I
  2. ORLIKI MYŚLENICE II
  3. RABA DOBCZYCE
  4. GOŚCIBIA SUŁKOWICE

GRUPA B:

  1. LUBOMIR WIŚNIOWA II
  2. ORLIKI MYŚLENICE I
  3. GRODZISKO RACIECHOWICE
  4. ORKAN SZCZYRZYC
L.P. MECZ GODZINA WYNIK
1. LUBOMIR WIŚNIOWA I – ORLIKI MYŚLENICE II 8:00 4:0
2. LUBOMIR WIŚNIOWA II – ORLIKI MYŚLENICE I 8:20 0:7
3. RABA DOBCZYCE – GOŚCIBIA SUŁKOWICE 8:40 1:2
4. GRODZISKO RACIECHOWICE – ORKAN SZCZYRZYC 9:00 3:1
5. RABA DOBCZYCE – LUBOMIR WIŚNIOWA I 9:20 0:1
6. GRODZISKO RACIECHOWICE – LUBOMIR WIŚNIOWA II 9:40 6:1
7. ORLIKI MYŚLENICE II – GOŚCIBIA SUŁKOWICE 10:00 0:2
8. ORLIKI MYŚLENICE I – ORKAN SZCZYRZYC 10:20 1:0
9. GOŚCIBIA SUŁKOWICE – LUBOMIR WIŚNIOWA I 10:40 0:5
10. ORKAN SZCZYRZYC – LUBOMIR WIŚNIOWA II 11:00 3:0
11. ORLIKI MYŚLENICE II – RABA DOBCZYCE 11:20 4:1
12. ORLIKI MYŚLENICE I – GRODZISKO RACIECHOWICE 11:40 4:3

 

12:00 – I PÓŁFINAŁ: LUBOMIR WIŚNIOWA I – GRODZISKO RACIEHOWICE – 1:2

12:20 – II PÓŁFINAŁ: ORLIKI MYŚLENICE I – GOŚCIBIA SUŁKOWICE – 3:0

12:40– MECZ O III MIEJSCE: LUBOMIR WIŚNIOWA I – GOŚCIBIA SUŁKOWICE – 0:0 (K-2:0)

13:00 – FINAŁ: GRODZISKO RACIECHOWICE – ORLIKI MYŚLENICE I – 2:1

 

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – GRODZISKO RACIECHOWICE

II miejsce – ORLIKI MYŚLENICE

III miejsce – LUBOMIR WIŚNIOWA I

IV miejsce – GOŚCIBIA SUŁKOWICE

————————————————————————————————————

KAT. SŁUŻBY MUNDUROWE

 GRUPA A:

  1. KPP MYŚLENICE
  2. OSP KOBIELNIK
  3. SAMORZĄDOWCY I PRZYJACIELE
  4. OSP GLICHÓW

GRUPA B:

  1. OSP POZNACHOWICE DOLNE
  2. OSP PORĘBA
  3. OSP WIŚNIOWA
  4. OSP WIERZBANOWA
LP. MECZ GODZINA WYNIK
1. SAMORZĄDOWCY I PRZYJACIELE – OSP GLICHÓW 14:00 4:1
2. KPP MYSLENICE – SAMORZĄDOWCY I PRZYJACIELE 14:15 1:6
3. OSP POZNACHOWICE DOLNE – OSP PORĘBA 14:30 0:2
4. OSP GLICHÓW – OSP KOBIELNIK 14:45 3:0
5. OSP WIŚNIOWA – OSP WIERZBANOWA 15:00 2:1
6. OSP KOBIELNIK – SAMORZĄDOWCY I PRZYJACIELE 15:15 2:7
7. OSP WIŚNIOWA – OSP POZNACHOWICE DOLNE 15:30 2:0
8. KPP MYŚLENICE – OSP KOBIELNIK 15:45 4:1
9. OSP PORĘBA – OSP WIERZBANOWA 16:00 4:3
10. OSP GLICHÓW – KPP MYŚLENICE 16:15 1:3
11. OSP WIERZBANOWA – OSP POZNACHOWICE DOLNE 16:30 1:2
12. OSP PORĘBA – OSP WIŚNIOWA 16:45 1:2

 

18:00 – I PÓŁFINAŁ: SAMORZĄDOWCY I PRZYJACIELE – OSP PORĘBA – 4:2

18:15 – II PÓŁFINAŁ: KPP MYŚLENICE – OSP WIŚNIOWA – 0:1

18:30 – MECZ O III MIEJSCE: OSP PORĘBA – KPP MYŚLENICE – 1:2

18:45 – FINAŁ: SAMORZĄDOWCY I PRZYJACIELE – OSP WIŚNIOWA – 1:1 (K: 2:0)

 

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – SAMORZĄDOWCY I PRZYJACIELE

II miejsce – OSP WIŚNIOWA

III miejsce – KPP MYŚLENICE

IV miejsce – OSP PORĘBA

————————————————————————————————————

 

KAT. OPEN 

GODZINA KOLEJNOŚĆ MECZY GRUPA A – 25.11.2017
16:00 BRYGADA GÓRALI 3:2 TRANSFORMATOR
16:20 TYPOWE GRAJKI 7:0 CHŁOPAKI XXL
16:40 TRANSFORMATOR 12:1 CHŁOPAKI XXL
17:00 BRYGADA GÓRALI 0:3 TYPOWE GRAJKI
17:20 CHŁOPAKI XXL 3:11 BRYGADA GÓRALI
17:40 TYPOWE GRAJKI 1:2 TRANSFORMATOR
GODZINA KOLEJNOŚĆ MECZY GRUPA B – 26.11.2017
9:00 PIĘKNI I MŁODZI 1:6 FB WOJTAS I
9:20 PROMIL 4:4 RED-BULL WIŚNIOWA
9:40 STARSI I MŁODZI 2:3 PIĘKNI I MŁODZI
10:00 PROMIL 0:1 FB WOJTAS I
10:20 RED-BULL WIŚNIOWA 3:2 STARSI I MŁODZI
10:40 PROMIL 8:3 PIĘKNI I MŁODZI
11:00 RED-BULL WIŚNIOWA 3:7 FB WOJTAS I
11:20 STARSI I MŁODZI 1:7 PROMIL
11:40 PIĘKNI I MŁODZI 1:5 RED-BULL WIŚNIOWA
12:00 FB WOJTAS I 7:3 STARSI I MŁODZI

 

GODZINA KOLEJNOŚĆ MECZY GRUPA C – 26.11.2017
12:20 MŁODE WILKI 5:3 ROKICIAKI
12:40 SENIOR TEAM 2:0 JASKINIOWCY
13:00 MŁODE WILKI 0:3 FB WOJTAS II
13:20 ROKICIAKI 2:0 SENIOR TEAM
13:40 FB WOJTAS II 1:2 JASKINIOWCY
14:00 SENIOR TEAM 1:2 MŁODE WILKI
14:20 FB WOJTAS II 3:1 ROKICIAKI
14:40 JASKINIOWCY 4:0 MŁODE WILKI
15:00 FB WOJTAS II 6:0 SENIOR TEAM
15:20 ROKICIAKI 2:1 JASKINIOWCY

 

15:40 – I PÓŁFINAŁ: TRANSFORMATOR –  JASKINIOWCY: 1:0

16:00 – II PÓŁFINAŁ: FB WOJTAS I – FB WOJTAS II: 4:0

16:20 – III PÓŁFINAŁ: TYPOWE GRAJKI – PROMIL: 1:2

FINAŁY:

FB WOJTAS I – PROMIL: 3:2

FB WOJTAS I – TRANSFORMATOR: 4:1

TRANSFORMATOR – PROMIL: 3:4

 

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – FIRMA BUDOWLANA WOJTAS I

II miejsce – PROMIL

III miejsce – TRANSFORMATOR

 

 

 

 

Zmniejsz/powiększ litery
Kontrast