W dniach  08.09.2015r. – 10.09.2015r.  na Kompleksie Boisk Sportowych – ORLIK 2012  rozegrane zostały eliminacje gminne (lokalne) VI Turnieju Orlika O Puchar Premiera RP dla drużyn dziewcząt i chłopców  w dwóch kategoriach wiekowych.

  • 10-11 lat (roczniki 2004 – 2005)
  • 12-13 lat (roczniki 2002 – 2003)

Celem organizacji turnieju było promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”.W rozgrywkach uczestniczyło 190 zawodników i zawodniczek z terenu naszej gminy jak również gmin sąsiednich .Tylko jedna drużyna w danej kategorii zapewniała sobie awans do dalszego etapu rozgrywek (eliminacje wojewódzkie). W kolejnym etapie rozgrywek naszą gminę reprezentować będą drużyny: ZPO WIŚNIOWA – dziewczęta młodsze (2004-2005), ZPO WIŚNIOWA I – dziewczęta starsze (2002-2003), ZPO WIŚNIOWA II – chłopcy starsi (2002-2003), ZPO WIŚNIOWA I – chłopcy młodsi (2004-2005). Organizatorami rozgrywek na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki byli: Małopolski Szkolny Związek Sportowy oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej wraz z Animatorami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w turnieju oraz odblaskowe opaski  na rękę  ufundowane przez partnerów VI Turnieju Orlika – PZU i PKN ORLEN. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki.

 

Kat. dziewczęta starsze (rocznik 2002 – 2003)

 

ZPO WIŚNIOWA I – ZPO WĘGLÓWKA (3:0)

ZPO WIŚNIOWA II – ZPO LIPNIK (1:2)

ZPO WĘGLÓWKA – ZPO LIPNIK (0:0)

ZPO WIŚNIOWA I – ZPO WIŚNIOWA II (3:1)

ZPO WIŚNIOWA II – ZPO WĘGLÓWKA (2:1)

ZPO LIPNIK – ZPO WIŚNIOWA I (0:0)

 

I miejsce – ZPO WIŚNIOWA I

II miejsce – ZPO LIPNIK

III miejsce – ZPO WIŚNIOWA II

IV miejsce – ZPO WĘGLÓWKA

 

Kat. chłopcy starsi (rocznik 2002-2003)

 

ZPO WIŚNIOWA II – ZPO GLICHÓW (3:2)

ZPO LIPNIK – ZPO WĘGLÓWKA (2:1)

ZPO GLICHÓW – ZPO LIPNIK (0:1)

ZPO WIŚNIOWA I – ZPO WIŚNIOWA II (0:3)

ZPO LIPNIK – ZPO WIŚNIOWA I (1:3)

ZPO WĘGLÓWKA – ZPO GLICHÓW (1:3)

ZPO WIŚNIOWA I – ZPO WĘGLÓWKA (5:0)

ZPO WIŚNIOWA II – ZPO LIPNIK (3:0)

ZPO WĘGLÓWKA – ZPO WIŚNIOWA II (0:1)

ZPO GLICHÓW – ZPO WIŚNIOWA I (0:3)

I miejsce – ZPO WIŚNIOWA II

II miejsce – ZPO WIŚNIOWA I

III miejsce – ZPO LIPNIK

IV miejsce – ZPO GLICHÓW

V miejsce – ZPO WĘGLÓWKA

 

Kat. dziewczęta młodsze (rocznik 2004 – 2005)

 

ZPO WIŚNIOWA II – ZPO WĘGLÓWKA (1:0)

ZPO LIPNIK – ZPO KOBIELNIK (3:0)

ZPO WĘGLÓWKA – ZPO LIPNIK (0:1)

ZPO WIŚNIOWA I – ZPO WIŚNIOWA II (1:0)

ZPO LIPNIK – ZPO WIŚNIOWA I (0:3)

ZPO KOBIELNIK – ZPO WĘGLÓWKA (0:1)

ZPO WIŚNIOWA I – ZPO KOBIELNIK (5:0)

ZPO WIŚNIOWA II – ZPO LIPNIK (0:2)

ZPO KOBIELNIK – ZPO WIŚNIOWA II (0:4)

ZPO WĘGLÓWKA – ZPO WIŚNIOWA I (0:2)

 

I miejsce – ZPO WIŚNIOWA I

II miejsce – ZPO LIPNIK

III miejsce – ZPO WIŚNIOWA II

IV miejsce – ZPO WĘGLÓWKA

V miejsce – ZPO KOBIELNIK

 

Kat. chłopcy młodsi (rocznik 2004-2005)

 

ZPO WIŚNIOWA I – ZPO WĘGLÓWKA (6:0)

ZPO KOBIELNIK – ZPO WIŚNIOWA II (0:6)

ZPO WĘGLÓWKA – ZPO KOBIELNIK (2:3)

ZPO LIPNIK – ZPO WIŚNIOWA I (0:2)

ZPO KOBIELNIK – ZPO LIPNIK (1:5)

ZPO WIŚNIOWA II – ZPO WĘGLÓWKA (5:0)

ZPO LIPNIK – ZPO WIŚNIOWA II (0:1)

ZPO WIŚNIOWA I – ZPO KOBIELNIK (5:0)

ZPO WIŚNIOWA II – ZPO WIŚNIOWA I (1:1)

ZPO WĘGLÓWKA – ZPO LIPNIK (0:2)

 

I miejsce – ZPO WIŚNIOWA I

II miejsce – ZPO WIŚNIOWA II

III miejsce – ZPO LIPNIK

IV miejsce – ZPO KOBIELNIK

V miejsce – ZPO WĘGLÓWKA

Zmniejsz/powiększ litery
Kontrast