Dni Wiśniowej – Wiśnióweczka 2017 (15-16 sierpnia 2017)

W pierwszy dzień mieliśmy przyjemność gościć grupy folklorystyczne z Peru, Algierii, Paragwaju oraz z Polski (PraSłowianki). Z wielką radością i uśmiechem na ustach zaprezentowały nam swoje piękne tańce narodowe.

W między czasie odbył się konkurs pt. „Wiśniowskie Niebo w Gębie”, w którym brały udział Koła Gospodyń Wiejskich z naszej gminy.  Na deskach gminnej sceny zaprezentowały swój materiał grupy działające przy Domu Kultury w Wiśniowej: Orkiestra Dęta, grupa baletowa pani Galiny Kowal, zespół taneczny pod opieką pani Agaty Kubackiej oraz Zumba z Małgorzatą Surlas.

Gwiazdą wieczoru pierwszego dnia był zespół BACIARY dali nam około półtorej godzinny koncert.

Zabawę taneczną poprowadził zespół AVANTAGO.

Drugi dzień już również mieliśmy koncerty grup folklorystycznych. Wystąpiły: „Pnioki” z Saksu-Kostrzyn, „Sieprawianie” z Sieprawia,  „Mali Węglowianie” z Węglówki, „Wilkowicanie” z Wilkowiska, „Szczyrzycanie” ze Szczyrzyca, oraz nasza grupa „Banda Burek” z Wiśniowej wraz z orkiestrą dętą z Węglówki.
Na scenie wystąpiła grupa teatralna TKM.

Wieczorem zabawę taneczną poprowadził zespół To i Owo

Pomimo pogody w kratkę mamy nadzieję, że wszystkim naszym gościom impreza bardzo się podobała 🙂

Zapraszamy na nasz profil na Facebook’u tam jest więcej zdjęć oraz krótkie nagrania z występów wszystkich zespołów GOKiS.Wisniowa

Zapraszamy za rok!!!

Zmniejsz/powiększ litery
Kontrast