czwartek, 29 lipca, 2021
Start > Aktualności > GOKIS CUP – zaczynamy!

GOKIS CUP – zaczynamy!

12 grudnia meczami w kategorii młodzik rozpoczniemy Halową Ligę w Piłce Nożnej, sezon 2020/2021 – GOKIS CUP.

Na liście zgłoszonych drużyn znajdują się czołowe kluby piłkarskie z terenu naszego powiatu, powiatów sąsiednich oraz drużyny amatorskie. Rywalizacja jak co roku z pewnością będzie stała na bardzo dobrym poziomie. Aktualne terminarze dla każdej kategorii zostaną umieszczone w specjalnie przygotowanej zakładce – GOKIS CUP na stronie: www.wisniowa-sport.pl

PRZYPOMINAMY, ŻE OPŁATĘ STARTOWĄ ZA UDZIAŁ W LIDZE NALEŻY DOKONAĆ W DNIU STARTU ROZGRYWEK DLA DANEJ KATEGORII:

  • MŁODZIK, ORLIK, OPEN – 12 GRUDNIA
  • ŻAK, SKRZAT – 13 GRUDNIA

Kluby zainteresowane fakturą za opłatę startową są proszone o przygotowanie danych do jej wystawienia.
Drużyny, które nie dokonają opłaty w ww. terminach nie zostaną dopuszczone do udziału w lidze! 

TERMINARZE NA NAJBLIŻSZY WEEKEND 12-13.12.2020r.

MŁODZIK

GODZINA1. KOLEJKA – 12.12.2020
8:00LUBOMIR WIŚNIOWA IAP BONITO I
9:00AP BONITO IIJORDAN ZAKLICZYN
10:00ORLIKI MYŚLENICELUBOMIR WIŚNIOWA II

ORLIK

GODZINA1. KOLEJKA – 12.12.2020
11:00AP BONITORABA DOBCZYCE
12:00LUBOMIR WIŚNIOWA IISĘP DROGINIA
13:00ORLIKI MYŚLENICELUBOMIR WIŚNIOWA I
xMecz Karpaty – Gdovia przeniesiony na 20.02.2021 (IX kolejka)
pauza: GRODZISKO RACIECHOWICE

OPEN

GODZINA1. KOLEJKA – 12.12.2020
16:00SOKÓŁPETARDA
17:00EKIPA RUDEGOTIGER TEAM
18:00BAFFANA BAFFANAWIŚNIOWIANIE
19:00BIMBER BILBAOLEPIEJ NIE BĘDZIE
20:00SUPER CZUPERCHŁOPCY RADAROWCY
 pauza: WIATMAX

ŻAK GRUPA A

GODZINA1. KOLEJKA – 13.12.2020
8:00DALIN MYŚLENICELUBOMIR WIŚNIOWA I
10:00RABA DOBCZYCE IORLIKI MYŚLENICE
pauza: GDOVIA GDÓW, PCIMIANKA PCIM I, KARPATY SIEPRAW I

ŻAK GRUPA B 

GODZINA1. KOLEJKA – 13.12.2020
11:00ROKITA KORNATKADZIECANOVIA
12:00KARPATY SIEPRAW IILUBOMIR WIŚNIOWA II
13:00RABA DOBCZYCE IIPCIMIANKA PCIM II

SKRZAT

GODZINA1. KOLEJKA – 13.12.2020
14:00GRODZISKO RACIECHOWICELUBOMIR WIŚNIOWA
14:30LUBOMIR WIŚNIOWARABA DOBCZYCE
15:00RABA DOBCZYCEGRODZISKO RACIECHOWICE
15:30KARPATY SIEPRAW IIDZIECANOVIA
16:00KARPATY SIEPRAW IIAP BONITO
16:30DZIECANOVIAAP BONITO
17:00PCIMIANKA PCIMROKITA KORNATKA
17:30ROKITA KORNATKAKARPATY SIEPRAW I
18:00PCIMIANKA PCIMKARPATY SIEPRAW I